خانه

Ningbo Walkingworld Leisure Products Co.,Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

کارخانه ما به نام NINGHAI HUATIAN LEISURE PRODUCTS در سال 2002 تاسیس شد. این کارخانه در زمینه تجهیزات فنی ، پرسنل و مقیاس تولید پیشرفت بزرگی کرده است.هم اکنون مساحت کارخانه آن بیش از 35000 متر مربع و نزدیک به 300 کارمند شامل 40 پرسنل مدیریت و 10 تکنسین بالاتر از سطح متوسط ​​و ارشد است.این کارخانه به طور عمده صندلی کمپینگ ، آفتابگیر ، چتر و ست مبلمان و همچنین سایر محصولات اوقات فراغت تولید می کند.ما در سال 2006 ممیزی BSCI را گذرانده ایم و بیش از 30 سبک دارای گواهینامه هستند.ما همیشه محصولات با کیفیت بالا و قیمت بسیار رقابتی را عرضه می کنیم.

 

شرکت بازرگانی به نام "Ningbo Walking World Leisure Products Co.، LTD." در سال 2015 تاسیس شد. ما عمدتا در زمینه محصولات اوقات فراغت در فضای باز مانند چترها ، ست های میز و صندلی ، صندلی های کمپینگ ، تخت های ساحل و ... فعالیت می کنیم. به اروپا و ایالات متحده صادر می شوند.هدف ما این است که اقلام مناسب و شیک را تولید کنیم و یک تجربه کمپینگ لذت بخش و آرام را به مشتریان ارائه دهیم."Ningbo Walking World" یک شرکت تجارت خارجی حرفه ای ، تجارت واردات و صادرات برای تجارت داخلی و خارجی است. تجارت ما به طور رسمی در سال 2015 با سرمایه ثبت شده 1 میلیون نفر و بیش از 20 کارمند آغاز شد.و ما تیم فروش حرفه ای داریم که یک شرکت خلاق است.

 

خوش آمدید به کارخانه ما مراجعه کنید و کار را راهنمایی کنید ، ما سعی خواهیم کرد بهترین خدمات و محصولات با کیفیت بالا را به شما ارائه دهیم.

 

 

 

 

چین Ningbo Walkingworld Leisure Products Co.,Ltd نمایه شرکت 0

 

 

 

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

تاریخچه شرکت ما

 

در سال 2002، کارخانه کاملاً متعلق به ما Huatian تأسیس شد.

در سال 2006، ما ممیزی BSCI و ISO9000 را گذراندیم.

در سال 2012، گردش مالی به 100 میلیون رسید.

در سال 2015، نام تجاری جدید "WALKING WORLD" برای گسترش بازار تاسیس شد.

چین Ningbo Walkingworld Leisure Products Co.,Ltd نمایه شرکت 0

Ningbo Walkingworld Leisure Products Co.,Ltd Ningbo Walkingworld Leisure Products Co.,Ltd Ningbo Walkingworld Leisure Products Co.,Ltd Ningbo Walkingworld Leisure Products Co.,Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

اروپای غربی

اروپای شرقی

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : Walking World

تعداد کارمندان : 10~100

فروش سالانه : 200000-3000000

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Ningbo Walkingworld Leisure Products Co.,Ltd گواهینامه ها